ART / Lithographs / Litograph in colors 14413364
nr 1441 3364
Björn Aurebekk
(f. 1948), Norge
Björn Aurebekk (b. 1948), Norway. Sittande kvinna. Signed, litograph in colors, numbered 151/198, unframed. Sheet: 46x31 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Sittande kvinna. Signerad, färglitografi, numrerad 151/198, oramat löst blad. Bladets mått: 46x31 cm
Bjørn Aurebekk, norsk painter born 1948.
300
SEK 200
Monday January 10 2022
at 19:35:40
10/1 15:49:19
150 kr
10/1 18:47:33